Platform Izgara

Platform ızgara lamaların birbirilerine kaynatılarak veya geçmelerini sağlayarak küçük kare şeklinde görünen zemin uygulamasıdır. Platform ızgaralar sağlam ve hafif yapıların inşasını kolaylaştırır. Bunun sebebi platform ızgaraların düşük maliyetli, uzun ömürlü ve taşıma kapasitelerinin yüksek olmasıdır. Platform ızgaralar tüm projelerde rahatlıkla kullanılabilir. Bunu sağlayan ise hem estetik hem de güvenlik açısından sorunsuz bir şekilde her projede kullanılabilmesidir.

Platform ızgaralar pek çok materyal ile üretilebilir aynı zamanda birçok yüzey kaplama seçeneği bulunur. Tercih edilir olmasının bir diğer sebebi de budur. Esnek bir üretim çeşitliliğine sahip olan platform ızgaralar hayatımızın her yerinde kullanılabilir.

platform ızgara

Bazı Kullanım Alanları;

  • Baraj ve Enerji Santralleri, Maden Sanayi
  • Aydınlatma, Reklam Panoları
  • GSM Baz İstasyonları
  • Endüstriyel Tesisler ve Arıtma Tesisleri
  • Gemi Sanayi
  • Ağır Yük Rafları
  • Güvenlik Duvarları ve Çit Sistemleri

Tarafımızdan platform ızgaraların taşıyacağı yüke göre malzeme seçimi yapılmaktadır. Bu rapor tarafınıza bilgi olarak gönderilir.

Platform ızgara seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki ızgara tipinin doğru seçilmesidir. Yükü taşımayacak bir ızgara tipi ya da taşıyacağı yüke göre gereksiz bir ağırlığa sahip platform ızgaralar tercih edilmemelidir.

Diğer bir dikkat edilmesi konu platform ızgarada kullanılan malzeme tipidir. Kalitesiz bir malzeme ile yapılan platform ızgara sizin için ileride sorunlara yol açacaktır. Bu da hem para hem de zarar olarak size dönüş yapacaktır.
Ürünü teslim aldığınızda mutlaka lama kalınlığını ve lama yüksekliğini kontrol etmeniz gerekecektir. Standartlara uymayan bir platform ızgara sizin için sorunlara yol açabilir.


Etiketler : platform ızgarası , tuzla platform ızgarası , tuzla ızgara , metal ızgara , galvaniz ızgara , merdiven basamağı , tuzla metal ızgara